3 měsíce

Tak Gimíkovi už jsou tři měsíce, roste strašně rychle a pořád strašně zlobí:-). Už se naučil v noci spát a neprobouzí nás svím štěkotem. Většinou spí od jedenácti v tu dobu s nim chodim ven aby se vyvenčil a spí až do tý doby než se probudim já takže vztáváme tak kolme osmý:-)))

 

Byla jsme sním na návštěvě u Jany v Budějovicích a tam jsme se zašli podívat na cvičák. Poradili nám tam jak cvičit chuzi u nohy, taky jsme trénovali sedni a přivolání. Začala sem ho už učit i lehni a vztaň. Řikali že nám to jde a Gimíka to strašně baví aby taky ne když zato vždy dostane kus masa:-).

Gim se už seznámil s eskalátory a podnikli jsme první cestu vlakem, v kterém se Gimík choval naprosto vzorně, neboť celou dobu prospal.

Už začíname trénovat i něco na agility, zatim to jsou jenom otočky left a right. Taky už jsme si zkoušeli proběhnout rovný tunel a ten ho zatim strašně baví, tak doufam že mu to půjde.

Byli jsme se taky podívat za Gimovo tatínkem Cactusem a chtěla bych poděkovat za vřelé přivítání a spoustu užitečných rad, které se týkali samozřejmě kelpií. Gimík se tam potkal nejen se svím taťkou ale i s tetou a pohrál si tam se štěňátky:-). Taky tam proháněl slepice a poprvé naživo uviděl ovečky, nejdřív se jich samozřejmě bál a byl z nich vykulenej, ale pak se osmělil a šel i blíž:-).