2 měsíce

Za dobu co Gima mám se už stihlo změnit spoustu věcí.

Už tolik neřve během noci a už se mu daří čůrat a kakat venku (nejen v domě, jak tomu bylo když jsme si ho přivezli). Vypozorovala jsem kdy se mu v noci chce čůrat a tak už vstávám pouze jednou :-) ve 4:30 a vždy jdem venčit, dobu začnu pomalu prodlužovat, tak doufám, že se brzy dostaneme na 8hod.ráno:-). Během dne si Gim už začíná stoupat před dveře a chce pustit ven se vyčůrat:-), někdy se mi dokonce zdá, že to dělá schválně jen proto aby mohl venku dovádět:-(. Už mu také stojí krásně ouška celý den.

Už jsme se také byli párkrát podívat na agility. Samozřejmě jsme ještě necvičili, na to máme času dost. Ale bereme to jako dobrou socializaci.

Pomalu začínám Gima učit na klikr a trénujeme sedni a pac. Byli jsme už také dokonce na stopě, kde jsem Gimovi zkusila udělat pachové kolečko s pamlskama.

Jinak Gim ještě dost spí, naštěstí, protože když se probudí, skoro celou dobu řádí, běhá a pořád chce něco dělat. Hrajeme si různýma hračkama, hrozně rád má pískací hračky a rád se přetahuje s hadrem.