Akce 2010

14.2. Kladno

14.2. se Kellyka zúčastnila svých letošních prvních závodů, které se konaly v Kladně. Běhalo se v hale na umělé trávě. Na té ještě nikdy neběhala tak jsme byla zvědana jak jí to tam půjde. Naštěstí mě nesklamala a umělá tráva jí vůbec nevadila:-)

S Kellynkou jsem bohužel douho netrénovala a bylo to vidět. Neběhala španě, dokonce bych řekla, že krásně rychle a svěže:-). Nebyli jsme ale správně sehraný:-(. A tak jsme nakonec skončili ve zkouškách 10 (naše první zkouška ve dvojkách) se dvěma chybama a v jumpingu jsme měli mojí chybou disk (Kellynka se zdržela trochu dýl v tunelu a já v domění, že v něm snad není jsem si špatně nadešla a tak Kellynka skočila překážku z druhé strany:-(). Tak snad příští závody budou lepší.

15.3. České Budějovice

V neděli jsme se zůčastnili zkoušek agility v Českých Budějovicích.  Měli jsme štěstí na počasí, závody byli venku a v neděli byl povrch už bez sněhu a krásně se běhalo. Kelinka běhala moc hezky, krásně rychle a soustředěně, první běh 4.místo (bohužel se vloudili 3chybičky), druhý běh bohužel Disk. - paničce vypadl kapesník!:-(

video  zde

24. 4. O nejrychlejší tlapku

24. 4. 2010 jsem se s Kellynkou a Gimem zúčastnila závodů O nejrychlejší tlapku. Byli to agility neoficiální závody pořádané OSOU 111. Bohužel se nám moc nevedlo. Kellynka startovala ve třídě závodících a absolvovala dva běhy v prvním se diskvalifikovala, protože se jí nějak nechtělo do slalomu a nevím vůbec proč, protože na něj často trénujeme. Drůhý běh byl barelový běh a kterém se umístila na krásném devátém místě ze všech medíků a udělala mi tím velkou radost.

S Gimem to už bylo horší:-(. Byli jsme přihlášený do běhu štěňátek, ale bohužel se ukázalo že jsme na to ještě nebyli připravený:-). Start byl dobrý, Gimík se pěkně rozběhl proběhl prvním tunelem ale pak zapomněl že má zatočit do druhého tunelu a běžel se prohlídnout publikum. Po důkladném prozkoumání publika se nakonec vrátil ke mě:-). V běhu už jsme ale nepokračovali, takže diskvalifikace. A u barelového běhu už jsem pouštění neriskovala a běželi jsem raději na vodítku (bohužel jsem ho tím zdržovala:-().

Kennel Cup, Czech Open

V květnu jsme se zůčasnili agility závodů Kennel Cup a Czech Open, oboje jsme si moc užili, hezká atmosféra, super výkony (sice né naše, ale bylo vážně na co koukat:-) ).  Kellinka běhala moc hezky, většinu běhů doběhla, snažila se a běhala rychle, a dokonce se dostala do finále paralelních běhů, kde se probojovala až na druhé místo!!!!