Akce 2009

Pár slov k akcím, kterých jsme se zúčastnili roku 2008 a 2009.

1.neoficiální závody
Nejdřív jsem myslela, že budeme trénovali jen tak pro zábavu a na žádný závody jezdit nebudeme. Ale protože nám to už docela jde, tak jsem už vloni vyrazili na naše první neoficiální závody do Plzně. Soutěžili jsme v začátečnících, takže parkury byli docela jednoduchý. Přesto jsem při prvním parkuru nezvládli náběh na kladinu, takže jsme měli docela velkou časovou ztrátu ale zbytek byl super, nakonec jsem se umístili na krásném 6. místě. Druhý běh jsme měli bez chyby až na to že se mi Kellynka začmuchala (ona je strašný jedlíkZamračený), takže jsem měli zase špatný čas, ale byli jsme zase 6Úsměv. Já myslím že na první neoficiální závody to nebyl vůbec špatný výsledek.

1.oficiální závody

Letos jsme se zúčastnili našich prvních oficiálních závodů. Konali se v Masečíně v jezdecké hale 4.4. 2009. Takže jsem se měřili a Kellynka měla 36 cm což je smůla, protože kdyby měla o centimetr míň tak může skákat ve SMALL. Ale v MEDIUM zase nebývá tolik konkurence, tak aspoň v něčem to máme lepší. Výška skoček jí problém nedělá, protože jsem sem si už od začátku myslela že bude skákat v MEDIUM, ale že to bude takhle těsně, to sem si nemyslela. Tak konečně k závodu. V naší velikostní kategorii startovalo 17 týmů. Parkur nebyl jednoduchý a hodně tymů se disklo hned na začátku, kde za sebou následovali překážky v pořadí skokovka kruh a slalom. Velký problém dělal hlavně kruh, který maji v Masečíně tak trochu nestandartní. My jsme s Kellynkou kruh překonaly hravě ale problém nastal u slalomu před kterým se mi Kelly začmuchala, jinak slalom super. Zbytek jsme měli bez chyby. Takže jsem vybojovali krásný 5. místo Úsměv. Drůhý parkur už byl pro nás horší nevedl se nám slalom, ale do cíle jsme nakonec doběhli a skončili na 12. Místě. Na první závody jsme si nevedli špatně, samozřejmě máme ještě hodně věcí na dopilování, ale já jsem spokojená.

Czech Open

Kellynka běhala moc pěkně, na to že bylo takový horko docela rychle, bohužel jsme se vždy zasekly u slalomu, kde nám naběhlo samozřejmě vždy hrozně času. Ale nevzdali jsme to a v posledním parkuru jsme slalom zvládly. Sice prozměnu zase odmítnutí jinde a tím taky ztráta času, ale doběhli jsme:-))

závody v Plzni

Kellinka se taky moc snažila. Podařilo se nám zaběhnout první zkoušku MA1 na VÝBORNĚ :-)) Umístili jsme se na 4. místě a druhou zkoušku jsme zaběhli na dobře a byli jsme pátý.

Cocker´s Cup

15. 8.-16.8.  jsem byla s Kellynkou na Cocker´s Cupu u  Tábora. Běhy byli různě obtížné, některé se nám povedli a jiné jsme pokazili. Nejlépe jsme se umístili 4. ve zkouškách. Také se nám povedl zaběhnout jednu zkoušku na výborně:-) a tak už nám zbývá složit pouze jednu zkoušku na výborně a budeme moci přestoupit do dvojek.

Noční hrátky

Koncem srpna jsem byla s Kellynkou na Noční hrátky v Komořanech. Počasí bylo příjemný na běhání a tratě byli pěkný. Kellynce se jako obvykle nedařil slalom, takže jsme si nedoběhlí pro žádné dobré místo, ale moje pocity ze závodů jsou určitě pozitivní. Dokonce se nám podařili vybojovat první místo v běhu podle data narození, takže máme doma i jednu medajli:-) a Kellynka má plišáka na hraní. Saozřejmě sem sebou měla i Gima, s který nám fandil:-)

Fotka Kellynka a více úspěšného kamaráda Vasta

Hloubětínský drak

Zůčasnili jsme se závodů "O Hloubětínského draka". Na tyto závody jsme jeli vlakem a cesta byla docela rychlá a vůbec jsme nebloudili:-). Zde se běžely Agiity, Jumping a zkoušky. Parkury byli technické i běhavé a povedlo se nám dokončit všechny běhy. Nejlépe jsme byly 5. ve zkoušce:-). V součtech agility a jumping jsme byly 6.:-)

Video najdete zde:

Závody Plzeň

Dne 18.10. jsem se s Kelly zúčastnila Jedničkářského speciálu v Plzni Doubravce. Běželi se 2 zkoušky a jedničkářský jumping.

Kellynka běžela úplně úžasně a velmi mě potěšila. V prvním běhu se nepovedl náběh do slalomu ale byla 3-tí. V druhém běhu Kellynka dřív vystartovala, což zavinilo odmítnutí první překážky, takže byla 5-tá. A v jedničkářském jumpingu se čistým během dostala na 2. místo:-). Také se jí podařilo splnit třetí zkoušku na výborně, takže až pořádně docvičíme slalom (doufám, že to stihneme přes zimu) tak přestoupíme do dvojek.