Agility

 
26.-28.8. 2011 Noční hrátky - Komořany

Rozhodčí: Antonín Grygar, Alice Glöcknerová

Běhalo se nám tam skvěle, bohužel se nám nepovedlo doběhnout ani jeden běh:-(. Často jsme se diskli až uplně ke konci:-(. Jediný běh kdy Gim doběhl byl Charliho běh, kdy běžel s Janou.

Video ze závodů zde: https://www.youtube.com/watch?v=-VdfJGgHvO4&feature=BFa&list=UL-VdfJGgHvO4&lf=mfu_in_order

 
8.5. 2011 Kennel cup - Měchenice

Rozhodčí: Antonín Grygar, Tomáš Glabazňa (SK)

Na těchto závodech se nám až tak nevedlo. Gim byl dost nesoustředěný a rozlítaný.  Parkury byly techničtější a tedy pro nás dost těžké. Diskali jsme se ve všech bězích až na jeden (v tom nebyl slalom). Gimovi se tedy podařilo doběhnout první běh, ale jeho výkon nebyl moc dobrý: 2 chyby (obě skočené zóny) a 1 odmítnutí.

Sestřih několika běhů: https://www.youtube.com/user/dogfox01#p/u/6/rxmOsEDZMN0

 

30.4.-1.5. 2011 Mistrovství Kelpií v agility - Křivonoska

Rozhodčí: Inge a Siefried Ebestaller (RAK)

Měření: 50cm

Gimovýmí prvními oficiálními závody bylo rovnou mistrovství kelpií v agility. Ještě jsme sice neměli vše dotrénováno, ale nemohli jsme si to nechat ujít. Hlavně kvůli tomu, že Gima učim slalom uličkou a nemám ho ještě úplně dotrénovaný, tak jsme se ve všech bězích diskly:-(. Parkury se mi nezdáli až tak technicky náročné, byli spíše běhavé, což nám s Gimem vyhovuje.  Gimík běhal úžasně, byla jsem z něj nadšená a měla jsem obrovskou radost z toho jak se pěkně soustředil:-) Zjistila jsem, že musíme ještě zapracovat na zónách, Gim je sice neskákal, ale dělal je dost pomalu. Doufám, že nám to půjde brzy tak dobře, jako ostatním.

Sestřih několika běhů: https://www.youtube.com/user/dogfox01#p/u/7/IZgJY7sRoRM

 

23.4. O nejrychlejší tlapku - Žebrák

Rozhodčí: Vlaďka Čištínová

Gimík se těchto neoficiálních závodů účastnil již podruhé, ale loni to bylo spíš jen na zkoušku ve třídě štěňátek. Byla jsem tedy hodně zvědavá jak se bude chovat a jak mu to půjde. Gim má někdy problémy se soustředěním, tak jsem se ho snažila pořádně navázat na sebe a snad se to povedlo. První běh byl jednoduchý jumping bez slalomu. Gimík běžel hezky rychle, nicméně se mi ho nepovedlo na dvou překážkách uřídít a on je vyhnul. Doběhli jsem tedy se dvěma odmítnutíma. A Gimík vybojoval své první páté místo:-))). Dalším během byla hra nazvaná Pool Bending. Tuto hru jsme předtím nikdy nezkoušeli, tak to bohužel dopadlo, tak jak jsem očekávala - SRÁŽKOU:-). Nakonec se běžel ještě jeden běh mimo soutěž a ten se Gimovi taky moc povedl. Dokonce měl jenom jedno odmítnutí:-).

Fotky od Báry: https://barushka-a-ferda.rajce.idnes.cz/Neoficialky_Zebrak_23.4.2011/