Gim Květen 2011

31.05.2011 21:53
30.4.2011 VII. Hlubocká speciální výstava - Křivonoska

pes: Crimson King Z Lodice

Rozhodčí: Božena Czempas

Posudek: Správná velikost, správné proporce, velmi dobrá hlava, správná horní i dolní linie, strmější pánevní končetiny, správná srst, vynikající pohyb.

Mezitřída: Výborný 2, R. CAC

 

 

30.4.-1.5. 2011 Mistrovství Kelpií v agility - Křivonoska

Rozhodčí: Inge a Siefried Ebestaller (RAK)

Měření: 50cm

Gimovýmí prvními oficiálními závody bylo rovnou mistrovství kelpií v agility. Ještě jsme sice neměli vše dotrénováno, ale nemohli jsme si to nechat ujít. Hlavně kvůli tomu, že Gima učim slalom uličkou a nemám ho ještě úplně dotrénovaný, tak jsme se ve všech bězích diskly:-(. Parkury se mi nezdáli až tak technicky náročné, byli spíše běhavé, což nám s Gimem vyhovuje.  Gimík běhal úžasně, byla jsem z něj nadšená a měla jsem obrovskou radost z toho jak se pěkně soustředil:-) Zjistila jsem, že musíme ještě zapracovat na zónách, Gim je sice neskákal, ale dělal je dost pomalu. Doufám, že nám to půjde brzy tak dobře, jako ostatním.

Sestřih několika běhů: https://www.youtube.com/user/dogfox01#p/u/7/IZgJY7sRoRM

 

8.5. 2011 Kennel cup - Měchenice

Rozhodčí: Antonín Grygar, Tomáš Glabazňa (SK)

Na těchto závodech se nám až tak nevedlo. Gim byl dost nesoustředěný a rozlítaný.  Parkury byly techničtější a tedy pro nás dost těžké. Diskali jsme se ve všech bězích až na jeden (v tom nebyl slalom). Gimovi se tedy podařilo doběhnout první běh, ale jeho výkon nebyl moc dobrý: 2 chyby (obě skočené zóny) a 1 odmítnutí.

Sestřih několika běhů: https://www.youtube.com/user/dogfox01#p/u/6/rxmOsEDZMN0

Vyhledávání