Novinky

30.04.2013 10:50

Máme nové stránky

www.monpeja.weebly.com
12.01.2013 17:24

Videa - agility a obrana

Archie a Jessi - neoficiální agility závody České Budějovice https://www.youtube.com/watch?v=DcvDHbliuRg&list=UU2Aw3Num5gOQ5pr0jnAsEJw&index=6 Jessi - obrana ve 23 měsících - po našich pár trénincích které by se dali na prstech spočítat - Jessí kouše na rukáv...
25.12.2012 12:37

PF 2013

Hezké prožití vánočních svátků a mnoho zdaru v roce 2013 přeje Petra a Gim :)    
30.11.2012 20:29

Gim agility závody a trénink obrany.

Petra: Když jsem byla v říjnu na návštěvě u Jany v Budějovicích, tak jsem zašla na veterinu udělat Gimovi orientační rozbor krve, abych věděla jak na to je zdravotně. Výsledky dopadly velice dobře. Nenašlo se naštěstí nic. Gim je úplně zdravý:-) Výsledky:...
03.11.2012 23:19

Jessi - neoficiální agility závody

Jessi byl v sobotu na prvních, neoficiálních závodech v Rokycanech. Běhal úžasně, super drive i čas, se zónami se moc nezdržoval (na kladině jsem mu taky řekla pozdě povel, tak není čemu se divit, bez toho to bohužel ještě neumí) a áčko byl o trochu letecké:( ...sebevrah, co s ním?), a chyby,...
15.10.2012 22:06

Plán akcí

Aktualizován plán akcí, více v: Akce
24.09.2012 10:24

Klubová výstava KCHMPP

Jessiho jsem se rozhodla přihlásit ještě na jednu výstavu, absolvovali jsme ji včera a snad si Jessík trochu napravil reputaci z bonitace, kde se předvedl hrozně (samozřejmě kvůli mě, psi nastoupení kolem kruhu byli moc velké lákadlo, na které jsme nebyli připraveni). I přes velkou konkurenci,...
05.09.2012 17:48

Aktualizace

S Jessíkem jsem se rozhodla vrhnout opět na obedienci, možná i s Archiem zkusíme složit ještě nějakou zkoušku:) Zatím trénujeme, když se bude dařit, vyrazíme na podzim na nějakou zkoušku (když ne, tak až najaře:-) ) Trocha našeho snažení...
28.07.2012 20:46

Agility tábor a závody v Dobříši

Tak jsme se vrhy opět na pořádné trénování:-) 16.-19.7. Jsme se s Archiem a Jessem a Petra s Gimíkem zůčastnili agility tábora s Verčou Krčmářovou a Martinem Nehybou, cvičení bylo skvělé a oběma, včetně organizátorů:) moc děkujeme! Pracuje se na videu, zatím video Jessíka z jedné tréninkové...
26.04.2012 21:29

Gim

Petra: Delší dobu se neobjevili na našich stránkách žádné aktualizace, není to kvůli tomu, že by se u nás nic nedělo, ale nějak jsem nestíhala:-( Dnes jsem se konečně po delší době dostala k aktualizaci našich stránek. Od začátku roku jsme se zúčastnili několika akcí:   3.3. Memoriál...

Vyhledávání

Vítáme vás na našich stránkách!

Jana Monhartová a Archie

&

Petra Monhartová a Gim

a Kelly

Jana Monhartová

monhartova.jana@seznam.cz

724 709 077

 

Petra Monhartová

petra.mon@razdva.cz

739 847 028

 

Vsevjednom.cz